Dzień Kobiet 2017

Dzień Kobiet 2017

9 marca 2017 r. w Agroturystyce „Miód Malina” w Boduszewie odbył się osiedlowy Dzień Kobiet. Ponad 50 Pań w różnym wieku wzięło udział we wspólnym spotkaniu przy kawie i pysznych słodkościach. Impreza ta została zorganizowana ze środków Osiedla nr 1.

 

Wspólne spotkanie rozpoczęło się od złożenia wszystkim Paniom życzeń przez Burmistrza Dariusza Urbańskiego. Pan Burmistrz wręczył również każdej z Pań tulipana. Następnie wszystkich zgromadzonych powitała Pani Alicja Kobus. Głos zabrała również Magdalena Binięda, która po zrelacjonowaniu wydarzeń z życia Osiedla zaprezentowała wraz z Benigną Biniędą (która była przebrana za mężczyznę) zabawną scenkę. Oprócz ww. atrakcji, kawy, herbaty, pysznego ciasta przygotowana była „ścianka”, na której można było zapozować do zdjęcia z różnymi akcesoriami (w roli fotografa – Kamil Grzebyta). Oprócz tego do zgromadzonych w „Miód Malinie” przykicał zając z koszykiem lizaków. Obdarował każdego, pozwolił sobie zrobić zdjęcie i odkicał z powrotem do lasu (jako zając – p. Krystyna Szypura). Następnie swój wokal zaprezentowała Pani Halina Wiśniewska. Był on swego rodzaju przedbiegiem przed ostatnią niespodzianką wieczoru – karaoke. Wszystkie Panie chętnie uczestniczyły we wspólnym śpiewaniu starych jak i nowych hitów.

Frekwencja dopisała, a Panie świetnie się bawiły. W przyszłym roku z pewnością osiedlowy Dzień Kobiet również się odbędzie.

Więcej zdjęć -> Dzień Kobiet 2017

Bardzo dziękuję Firmie Turystyczno Transportowej „Elkotur” Państwa Kopczyńskich za bezpłatny transport autobusem w obie strony.

1 Comment

  • MS

    15 marca 2017 at 08:35 Odpowiedz

    Super pomysł i jak widać na zdjęciach znakomita organizacja. Pozazdrościć tylko Burmistrzowi, jedynemu rodzynkowi 🙂

Post a Comment