Osiedlowa Majówka 2017

Osiedlowa Majówka 2017

Już kolejny raz Osiedle nr 1 pokazuje, że nie jest zwyczajnym osiedlem. Oprócz udziału (i to z sukcesami) w Turnieju Jednostek Pomocniczych Gminy Murowana Goślina, tradycją staje się Osiedlowa Majówka. W tym roku impreza ta odbyła się 20 maja (początek o godz. 18.00), jak zwykle na „Bogdanówce” (działka naprzeciwko posesji nr 46 przy ul. Łąkowej). Mimo początkowo niesprzyjającej pogody atmosfera i zabawa była przednia, a mieszkańcy licznie zgromadzili się na pięknie udekorowanej bzami i lampionami „Bogdanówce”. Jak zawsze mieszkanki przygotowały pyszne wypieki oraz sałatki. Oczywiście każdy z przybyłych mógł liczyć także na kiełbaskę z grilla/ogniska – której na pikniku nie mogło zabraknąć – a także na kaszankę z grilla. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, niespodzianką dla najmłodszych (i nie tylko) był kącik ze słodyczami. Największą frajdę sprawiła wszystkim fontanna czekoladowa, w której można było zanurzyć truskawkę bądź inny owoc, czy też biszkopt. Ponadto każdy chętnie spróbował małego deseru z galaretki i poczęstował się lizakiem. Mieszkańcy pochłonięci rozmowami, wspólnymi tańcami i zabawą bawili się do późnych godzin wieczornych.

Kolejna impreza integracyjna Osiedla tj. Pyrkorz odbędzie się w październiku. Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Osiedla nr 1.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach Osiedlowej Majówki, a w szczególności: Panu Bogdanowi Świderskiemu, Państwu Sprawka, Państwu Chruścickim, Państwu Binięda, p. Bożenie Rozumek i p. Marcie Roguszce.

Więcej zdjęć -> Osiedlowa Majówka 2017

Zdjęcia: Kamil Grzebyta

No Comments

Post a Comment