Turniej Jednostek Pomocniczych 2017 – Pierwsze miejsce w Turnieju Jednostek Pomocniczych dla Osiedla nr 1!!!

W niedzielę 5 listopada br. odbył się ostatni etap Turnieju Jednostek Pomocniczych Gminy Murowana Goślina – rozgrywki siatkówki. drużyna naszego Osiedle po 4 wygranych meczach i jednej porażce uplasowało się na 3 MIEJSCU! Pierwsze i drugie miejsce uzyskały odpowiednio Osiedle nr 4 oraz Rakownia.

Po zakończonym turnieju siatkarskim nastąpiło ogłoszenie klasyfikacji ogólnej po 4 etapach Turnieju Jednostek Pomocniczych. Mam zaszczyt poinformować, że nasze Osiedle uzyskało największą ilość punktów i tym samym zajęło 1 MIEJSCE!!! Nagrodą za wygrany Turniej była statuetka oraz kwota 6.000 zł, którą Osiedle będzie mogło wykorzystać na cele inwestycyjne na własnym terenie. Drugie miejsce zajęło Osiedle nr 4, a trzecie sołectwo Rakownia. Nagrody wręczał burmistrz Dariusz Urbański, który gratulował wszystkim drużynom.

Nasze Osiedle na każdym etapie Turnieju wyróżniało się ogromnym wsparciem kibiców, za co bardzo dziękuję :-).

Po części oficjalnej zawodnicy jak i kibice udali się na wspólne świętowanie na Bogdanówkę. Na świętujących czekało przepyszne ciasto upieczone przez mieszkanki oraz ciepłe napoje. Każdy mógł również upiec sobie kiełbaskę na ognisku. Nie zabrakło także szampana, który został otwarty niczym na podium Formuły 1. Wspólne świętowanie trwało do wieczora.

Przeznaczenie ww. nagrody było tematem zebrania z mieszkańcami -> Zebranie z mieszkańcami 13 grudnia 2017 r.

18 Łopuchówko – 3 – 3

Zapraszam do obejrzenia relacji Murowanej.tv z całego Turnieju -> Turniej Jednostek Pomocniczych 2017